Новини 2017-06-10 21:41

Ремонтні бригади відновили роботу Південно-Донбаського водоводу — СЦКК

Завдяки запуску переведено на штатний режим роботи Донецьку фільтрувальну станцію, що забезпечує водою майже 600 тисяч людей.

У суботу, 10 червня, близько 12.00 ремонтно-відновлювальні роботи на Південно-Донбаському водоводі були успішно завершені. Насосна станція першого підйому водоводу знову працює та забезпечує водою населення Донбасу. Про це повідомляє українська сторона СЦКК.

Згідно з повідомленням, мова йде про станцію, що є одним з найважливіших вузлових об’єктів у системі водопостачання регіону. Завдяки її запуску, переведено на штатний режим роботи Донецьку фільтрувальну станцію, що забезпечує водою майже 600 тисяч людей.

«Раніше вона працювала на резервному джерелі водопостачання і цього, на думку фахівців, було вкрай недостатньо. Пішла вода на Червоноармійську та Великоанадольську фільтрувальні станції, що обслуговують близько 400 тисяч людей на півдні Донецької області. Отримали технічну воду та відновили виробничі потужності великі підприємства регіону, зокрема, Авдіївський коксохімічний завод та Курахівська ТЕС», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 8 червня робота Південно-Донбаського водоводу зупинилася через обстріли з боку незаконних збройних формувань, під загрозою опинилося водопостачання Маріуполя і трьох районів Донецької області.

Як повідомлялося, 8 червня в Авдіївці (Донецька область), а також прилеглих населених пунктах повністю відновили водопостачання, яке припинялося через обстріли. Проте у прилеглих селищах та частково в Авдіївці відключили газ через пошкодження магістрального газогону «Макіївка-Авдіївка».