Новини 2017-06-11 10:53

Роботу Південнодонбаського водоводу знову зупинили через обстріли

Таким чином, станом на 7:00 11 червня водопостачання близько 388 тис. мешканців у п'яти районах області здійснюється погодинно з резервуарів.

Відновлення водопостачання п’яти районів Донецької області перервалося через новий обстріл і знеструмлення насосної станції першого підйому Південнодонбаського водогону. Про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Зокрема у відомстві нагадали, що о 12:00 10 червня роботу насосної станції першого підйому Південнодонбаського водогону було відновлено, проводились регламентні роботи з подачі води до фільтрувальних станцій та безпосередньо до споживачів.

"Близько 23:00 10 червня в результаті поновлення бойових дій сталося пошкодження трансформаторної підстанції 35 кВт (розташованої безпосередньо біля насосної станції), що призвело до повторного припинення електропостачання насосної станції першого підйому Південнодонбаського водогону", - констатували в ДСНС.

Таким чином, станом на 7:00 11 червня водопостачання населення (близько 388 тис. мешканців) у п'яти районах області (Покровський, Селідовський, Волноваський, Добропільський і Мар’їнський) здійснюється погодинно з 21 резервного резервуару загальною ємністю 61 тис. м3. Нині вирішується питання щодо відновлення електропостачання за умов безпеки працівників.

Крім того, за даними рятувальників, станом на 7:00 11 червня газопостачання у м. Авдіївка відсутнє, проведення ремонтно-відновлювальних робіт неможливе у зв’язку з небезпекою для працівників.

Нагадаємо, 8 червня робота Південнодонбаського водоводу зупинилася через обстріли з боку незаконних збройних формувань, увечері 10 червня роботу водоводу відновили.

Як повідомлялося, 8 червня в Авдіївці (Донецька область), а також прилеглих населених пунктах повністю відновили водопостачання, яке припинялося через обстріли. Проте у прилеглих селищах та частково в Авдіївці відключили газ через пошкодження магістрального газогону «Макіївка-Авдіївка».

схожі новини