Новини 2017-06-13 13:01

Засуджений за організацію вбивства Політковської помер у колонії

У нього було захворювання печінки і протягом останнього часу перебував у медичній установі.

Засуджений до довічного ув'язнення за організацію вбивства журналістки "Новой газеты" Анни Політковської Лом-Алі Гайтукаєв помер в колонії. Про це повідомив адвокат Муслім Джамалутдінов з посиланням на слова родичів, передає "Медиазона".

Захисник розповів, Гайтукаєв протягом останнього часу перебував у медичній установі у місті Вологода, у нього було захворювання печінки. На думку юриста, умови утримання в тюремній лікарні були недостатніми для лікування його підзахисного.

Журналістка "Новой газеты"  Анна Політковська була вбита 7 жовтня 2006 року в під'їзді свого будинку. Як основну слідство розглядає версію, пов'язану з професійною діяльністю

Нагадаємо, московський міський суд у 2014 році чеченського кримінального авторитета Гайтукаєва засудив до довічного терміну за організацію вбивства Політковської. За версією російського слідства, саме він створив в 2006 році організовану групу, до якої увійшли інші обвинувачені.

Надалі, за даними Слідчого комітету РФ, учасники групи ретельно планували вбивство Політковської, купували зброю, погоджували дії один з одним, а "Хаджикурбанов здійснював контроль за всіма діями групи". Жоден з п'ятьох підсудних своєї провини в інкримінованих діяннях не визнав..