Новини 2017-06-15 13:06

Суд ЄС залишив у силі санкції проти пропагандиста Кісєльова

Європейський суд юстиції визнав обґрунтованими обмежувальні заходи Ради ЄС.

Європейський суд юстиції загальної юрисдикції в Люксембурзі 15 червня залишив у силі санкції Євросоюзу проти пропагандиста Кремля, голови російського інформаційного агентства «Россия сегодня» Дмітрія Кісєльова. Про це йдеться у рішенні суду.

Повідомляється, що Суд ЄС визнав обґрунтованими обмежувальні заходи Ради ЄС щодо Кисельова. Окрім того, суд зобов'язав Кисельова сплатити витрати відповідно до вимог.

У вересні 2015 року офіційний журнал Європейського союзу повідомив про судовий позов Кісєльова до Ради ЄС з вимогою скасувати рішення від 13 березня про внесення його до списку санкцій ЄС у зв'язку з подіями в Україні і відшкодувати відповідні витрати.

У позовній заяві Кисельов стверджував, що він «всього лише журналіст і директор медіа-компанії і, отже, не має впливу або відповідальності в зв'язку з ситуацією в Україні». Насправді, підкреслював Кисельов, він ніколи не висловлював підтримки «розгортанню російських військ в Україні», як це зазначено в рішенні Ради ЄС.

Також Кисельов стверджував, що «немає ніяких доказів підбурювання до насильства або інших дій, що виправдовують обмеження права на свободу вираження поглядів».

Нагадаємо, Велика Британія заблокувала рахунки міжнародного інформаційного агентства (МЕА) "Россия сегодня" через санкції проти Кісєльова.

Він відомий своїми українофобськими програмами та брехнею про події в Україні. Обливав брудом київський Майдан, повідомляючи глядачам неправдиву інформацію.

Тим часом, президент Росії Владімір Путін  нагородив Кісєльова орденом "За заслуги перед Вітчизною" IV ступеню.

схожі новини