Новини 2017-06-16 21:34

Прокуратура знайшла "чорну касу" волинської митниці – Луценко

Правоохоронці ведуть провадження за фактом системного зловживання посадовцями обласної митниці.

Прокуратура Волинської області спільно з поліцією провела обшуки у суб'єктів підприємницької діяльності й виявила "чорну касу" митниці. Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко на сторінці у Facebook. 

"Прокуратура Волинської області спільно із УЗЕ області у рамках кримінального провадження за фактом системного зловживання посадовцями обласної митниці провела обшуки приміщень одного із СПД та за місцем проживання його керівника", - зазначив Луценко.

Зловмисники незаконно пропускали через митницю алкоголь, деревину та підакцизні товари.

"Виявлено та вилучено "чорну касу" митниці в сумі 90 тисяч доларів США та 290 тисяч гривень, документи, які засвідчують незаконне походження указаних коштів, отриманих в результаті контрабандного переміщення транспорту і товарів, 11 тон необлікованого спирту, лінію із несанкціонованого виробництва підакцизних товарів, значну кількість необлікованоі деревини", - відзначив Луценко.

Нагадаємо, співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою викрили на хабарі головного державного інспектора управління протидії митним правопорушенням Київської митниці.