Новини 2011-03-25 22:21

Операцією НАТО в Лівії командуватиме канадський генерал

Канадський генерал- лейтенант Шарль Бушар керуватиме операціями сил НАТО у Лівії. Про це повідомив сьогодні журналістам канадський міністр оборони Пітер Маккей.

Бушар в 1974 році вступив в ряди канадських збройних сил і в 1976 році отримав кваліфікацію пілота вертольота. Обіймав різні посади в канадських збройних силах, а також проходив службу на американських військових базах і удостоєний в 2004 році американської медалі «Легіон пошани».

До останнього часу Бушар обіймав посаду заступника командуючого Об'єднаного командування аерокосмічної оборони Північної Америки (НОРАД).Нині - заступник командувача об'єднаним командуванням НАТО з штаб-квартирою в Неаполі.

Як повідомлялось, військова операція НАТО із забезпечення безполітної зони над Лівією почнеться наступного тижня і, згідно з попереднім планом,  триватиме 90 днів

Нагадаємо, у рамках операції західних сил в Лівії «Одісея. Світанок» канадські винищувачі CF-18 25 березня здійснили два бойових вильоти і розбомбили склад боєприпасів в районі міста Місурата.

Представники НАТО стверджують, що вся авіація режиму Каддафі під контролем і в повітря не підніметься, а можливість наземної операції міжнародні сили, як і раніше, відкидають.

За час конфлікту Лівію залишили вже більше 330 тисяч людей. Лівійська влада заявила, що жертвами бомбардувань сил коаліції стали більше сотні мирних мешканців,