Новини 2017-06-24 11:51

Сироїд забрала "швидка" через погіршення стану здоров'я

Медики зафіксували низький рівень цукру і зниження артеріального тиску.

Заступницю голови Верховної Ради Оксану Сироїд, яка голодує разом із лідером фракції "Об'єднання "Самопоміч" Олегом Березюком та нардепом з цієї ж фракції Тарасом Пастухом під Адміністрацією президента, забрала карета швидкої допомоги через погіршення стану здоров'я. Про це заявив лідер фракції "Самопоміч".

"Сьогодні вранці, коли медики наші обстежували нас, у Оксани далі залишався низьким цукор 2,9. Брадикардія, тобто дуже низьке серцебиття, зниження артеріального тиску, і розпочалися такі неприємні відчуття, болі, які нагадують порізуючі, тобто загострення панкреатиту. Тому ми просили Оксану Іванівну і переконали її, що не варто так ризикувати при таких дуже низьких загрозливих показниках, і вона погодилася. Ми викликали “швидку”, державну, і вона поїхала в лікарню", - пояснив Березюк.

Про свій стан здоров'я та колеги Тараса Пастуха Березюк зазначив: "Нижче нижчої межі норми всі показники".

Нагадаємо, лідер фракції "Самопомочі" Березюк у понеділок, 19 червня, оголосив голодування через проблему із вивезенням сміття зі Львова, згодом до нього приєднався член фракції Тарас Пастух та заступник голови ВР Оксана Сироїд.

Як повідомлялося, 23 червня у Львові розпочалося вивезення сміття.

19 червня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив про готовність виділити з резервного фонду 50 млн грн на облаштування полігону для сміття у Львівській області. 

15 травня мер Львова Андрій Садовий заявив, що у місті  назбиралося понад 7 тисяч тонн відходів, які нікуди вивозити.

 

схожі новини