Новини 2017-06-29 19:15

Шостий пішов. Луценко вніс подання на зняття недоторканності з Добкіна

Про це повідомили у Генпрокуратурі.

У четвер, 29 червня, Генпрокурор України Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешту народного депутата Михайла Добкіна. Про це повідомила прес-секретар ГПУ Лариса Сарган у Facebook.

"У результаті протиправних дій М.Добкіна, вчинених ним за попередньою змовою групою осіб, із власності територіальної громади міста Харкова незаконно вибули земельні ділянки загальною площею 61,2144 га, чим територіальній громаді м. Харкова заподіяні збитки у розмірі 178 624 598 грн, що є тяжкими наслідками", - йдеться у повідомленні.

Вона повідомила, що Добкін, діючи умисно за попередньою змовою групою осіб, зловживаючи своїм службовим становищем в інтересах третіх осіб, що спричинило тяжкі наслідки, вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст.28, ч.2 ст.364 КК України (в редакції Закону від 05.04.2001 р.).

У прокуратурі додали, що Добкін, діючи умисно, повторно, в інтересах голови ОК «Житлобуд-1», сприяв останньому в реалізації злочинного умислу щодо заволодіння земельними ділянками на території м. Харкова шляхом обману, чим вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.5 ст.27, ч.4 ст.190 КК України.

Генеральна прокуратура повідомила про підозру заступниці міського голови з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Харківської міської ради у шахрайстві та зловживанні владою через незаконне виділення землі.

схожі новини