Новини 2017-06-30 12:32

Прикордонники затримали на Херсонщині двох працівників ФСБ

Відносно затриманих громадян РФ проводяться визначені законодавством адміністративно-процесуальні дії.

Українські прикордонники вночі, 30 червня, затримали на адміністративному кордоні з Кримом в Херсонській області двох працівників Федеральної служби безпеки (ФСБ) Росії. Про це у Facebook повідомив голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко.

За його словами, прикордонники Херсонського загону спільно із військовослужбовцями ЗС України на березі Перекопської затоки затримали двох невідомих осіб без документів та виявили човен, на якому останні причалили до берега.

"Під час попереднього опитування встановлено, що затримані є військовослужбовцями Прикордонної служби ФСБ РФ. З їх слів, вони, нібито, виконували роль учбових порушників кордону під час навчань, але збилися з маршруту, втратили орієнтування і таким чином опинилися на материковій частині України", - додав голова Держприкордонслужби.

Він зазначив, що відносно затриманих громадян РФ проводяться визначені законодавством адміністративно-процесуальні дії.

27 червня Російська служба ВВС повідомила, що серед полонених був 22-річний громадянин РФ з Алтайського краю Віктор Агєєв. За інформацією видання, в 2015-2016 роках він служив за призовом у Новочеркаську Ростовської області. Товариші по службі Агєєва розповіли, що після цього він пішов служити за контрактом у військову розвідку, проте вони не знають, в яку частину. Крім того, журналісти опублікували фотокопії документів Агєєва.