Новини 20:10

Порошенко підписав указ про призов до Нацгвардії у 2017 році

Призов розпочнеться у серпні.

У п'ятницю, 7 липня, президент України Петро Порошенко підписав указ про призов на строкову військову службу до лав Національної гвардії України в серпні 2017 року. Про це повідомляється на сайті глави держави.

"Призвати у серпні 2017 року на строкову військову службу до Національної гвардії України придатних за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу", - йдеться в указі.

Крім того, глава держави доручив  Кабінету Міністрів України визначити чисельність громадян України, які підлягають призову у серпні 2017 року на строкову військову службу до Національної гвардії України, та обсяги видатків для проведення такого призову.

"Кабінету Міністрів України, обласним, Київській міській державним адміністраціям забезпечити виконання заходів, пов'язаних із підготовкою та проведенням призову у серпні 2017 року громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України", - зазначено у тексті указу.

Також, Міністерство інфраструктури України має забезпечити за заявками Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України перевезення осіб, з додержанням вимог безпеки та проведення розрахунків за ці перевезення згідно з діючими тарифами.

Нагадаємо, 21 червня завершився відбір офіцерів запасу на військову службу в Збройних силах України.

 

схожі новини