Новини 2011-03-29 12:29

Каддафі порівняв дії коаліції з кампанією Гітлера в Європі

Керівник Лівії Муамар Каддафі закликав робочу групу, яка сьогодні має зібратися в Лондоні для вирішення подальшої долі його країни, припинити «варварський напад». Дії ж коаліції Каддафі порівняв з діями Гітлера в Європі.

«Зупиніть свої варварські напади», - закликав лідер країни у посланні, опублікованому офіційною агенцією Яна (Jana).

«Залиште Лівію лівійцям. Ваші дії спрямовані на знищення мирного населення та знищення країни, яка розвивається. Ви в Європі та США не усвідомлюєте, що ця пекельна навала та військове втручання може зрівнятися лише з кампанією Гітлера, який напав на Європу та розбомбив Велику Британію» - зазначено в тексті послання.

Сьогодні в Лондоні вперше відбудеться зустріч представників 40 країн для обговорення подальшого плану дій у Лівії, зокрема щодо формування нового уряду та проведення відповідних реформ.

Цими днями НАТО переймає на себе керування усіма військовими діями в Лівії, включаючи контроль над повітряними атаками з метою охорони мирного населення.

Представники НАТО стверджують, що вся авіація режиму Каддафі під контролем і в повітря не підніметься, а можливість наземної операції міжнародні сили, як і раніше, відкидають.

схожі новини