Новини 2017-07-13 15:23

У КМДА назвали причини, через які можуть скасувати субсидію на комуналку

Наявність у громадян заборгованості у будь-якому розмірі за два й більше місяця може спричинити непризначення субсидій.

Заступник директора Департаменту соціальної політики КМДА Максим Бученко назвав причини, через які можуть скасувати призначення житлових субсидій. 

“Відповідно до внесених урядом змін з 1 травня відбулися суттєві зміни щодо призначення житлових субсидій. Одна з основних причин неперепризначення на даний час житлових субсидій — це наявність заборгованостей у громадян по сплаті за житлово-комунальні послуги”, - сказав Бученко.

Він наголосив, що заборгованість враховуватиметься незалежно від її суми — це може бути й одна копійка, одна гривня чи 1000 гривень, а право на перепризначення субсидій втрачають ті громадяни, які мають борг по сплаті за ЖКП за два і більше місяців. 

При цьому представвник КМДА зазначив, що станом на 1 травня в Києві нараховувалось 297 тисяч домогосподарств, які отримували субсидію, але близько 100 тисяч із них є боржниками у сплаті за “комуналку”.

Нагадаємо, що у травні віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко сказав, що майже 1,5 млн українських сімей отримають виплати до вересня 2017 року.

26 квітня Кабінет міністрів України ухвалив рішення про монетизацію зекономленої суми субсидії на оплату газу та електроенергії.