Новини 20:10

Рада пішла на відпочинок, не розглянувши трьох ключових реформ

Депутати не погодилися продовжити засідання ще на кілька годин.

Верховна Рада не розглянула медичної та освітньої реформ і питання кібербезпеки в останній день голосувань сесії. Щойно пленарне засідання завершилося. Про це повідомляє кореспондент Тиждень.ua.

Депутати мали завершити роботу ще о 18:00, однак через велику кількість питань порядку денного продовжили роботу до 19:00, проте до 20:00 ще працювали. До цієї години у депутатів на розгляді залишалося три ключові питання: медичної й освітньої реформ та кібербезпеки.

Спікер Андрій Парубій спробував продовжити засідання ще на дві години, однак це рішення підтримав тільки 181 депутат.

Після цього спікер запропонував обрати і розглянути одне з трьох питань. Це завершилося суперечками прихильників різних реформ.

О 20:08 Парубій знову поставив на голосування питання про продовження роботи на дві години, однак рішення підтримали тільки 163 нардепи. Після цього спікер закрив засідання.

Формально останній день сесії - завтра, у п’ятницю, 14 липня. Однак цього дня до зали приходять небагато депутатів, тож голосування за закони не відбувається.

Нагадаємо, у четвер, 13 липня, Верховна Рада ухвалила запропоновані Кабінетом міністрів зміни до державного бюджету України на 2017 рік щодо збільшення доходів у зв'язку з перевиконанням планових показників і розподілом понадпланових надходжень.

Крім того, депутати проголосували за притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт нардепа Михайла Добкіна.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...