Новини 2017-07-18 11:06

У США збільшили кількість віз для сезонних працівників

Буде видано 15 тисяч дозволів на отримання додаткових віз на в'їзд.

У вівторок, 18 липня, Міністерство внутрішньої безпеки США повідомило про видачу 15 тисяч дозволів для отримання додаткових віз на в'їзд у країну сезонних працівників за програмою H-2B, аби підтримати роботу американських підприємств. Про це повідомила прес-служба відомства.

Зазначається, що для отримання права додаткових віз для найманих працівників підприємці повинні надати свідчення, які підтвердять, що їхньому бізнесу може загрожувати серйозна шкода без додаткових робітників.

При цьому візи отримуватимуться за програмою H-2B, яку уряд США увів для залучення необхідної кількості низькооплачуваних тимчасових працівників для виконання несільськогосподарських робіт на підприємствах США.

"Американські підприємства, яким загрожує серйозна шкода через брак доступних тимчасових працівників, що не працюють на сільськогосподарських підприємствах, зможуть наймати до 15 000 додаткових тимчасових працівників, що не працюють на сільськогосподарських підприємствах, в рамках програми H-2B, згідно з остаточним правилом, яке Департаменти національної безпеки та праці передають до Федерального реєстру", - йдеться  у повідомленні.

Як повідомлялось, Польща з 2018 року змінить правила працевлаштування іноземців. Передбачається введення плати у розмірі 30 злотих за реєстрацію заяви про довірення роботи іноземному працівникові.

схожі новини