Новини 2017-08-02 10:15

СБУ оголосила про підозру в держзраді "прокремлівському" блогеру-журналісту

На Житомирщині журналіст за вказівкою російських кураторів готував та поширював антиукраїнські матеріали.

У Житомирській області працівники Служби безпеки України припинили та оголосили про підозру в держзраді "прокремлівському" блогеру-журналісту, який за вказівкою російських кураторів готував та поширював антиукраїнські матеріали. Про це 2 серпня повідомиал прес-служба СБУ.

Зазначається, що житомирський журналіст з 2014 року на замовлення керівництва пропагандистських державних російських інформагентств створював тенденційні публікації.

"Підготовлені журналістом авторські статті, із потрібними кремлівським кураторам акцентами, публікувалися на шести Інтернет-сайтах, які адмініструвалися із РФ та тимчасово окупованих територій.

За висновком експертів, матеріали за семантико-лінгвістичним наповненням також містять заклики до розпалювання національної ворожнечі всередині країни та між Україною та сусідніми дружніми державами", - йдеться в повідомленні.

Під час обшуків правоохоронці виявили комп’ютерну техніку з доказами листування з російськими кураторами та підготовки антиукраїнських матеріалів. Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, що 14 липня СБУ затримала у Києві агента спецслужб РФ, який намагався отримати таємну документацію у військовій сфері та завербувати представника Міністерства оборони.

 

схожі новини