Новини 2017-08-05 11:21

Плотницький і його оточення розкрадають кошти, які надходять терористам із РФ — розвідка

Ватажки бойовиків прикриваються "інвестуванням" у розвиток мереж продовольчих магазинів та автомобільних заправочних станцій.

Лідери терористичних псевдореспублік вирішили збагатитися за рахунок грошових коштів, що надходять із Росії. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Верхівка т.зв. “ДНР/ЛНР” продовжує пошуки шляхів власного збагачення. Зокрема, очільником т.зв. “ЛНР” І. Плотницьким та близьким колом його прихильників здійснюється розкрадання фінансових надходжень з РФ під виглядом “інвестування” у розвиток мереж продовольчих магазинів та автомобільних заправочних станцій. Власники таких об’єктів, за домовленістю, змушені повертати 100 відсотків “інвестованих” коштів під загрозою припинення їх приватної підприємницької діяльності», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: СБУ оголосила підозру керівниці "мінфіну ДНР" у фінансуванні тероризму

Також у розвідці повідомили, що командування російських окупаційних військ розглядає програму керівництва РФ “Репатріації біженців на Донбас” як додаткове джерело постачання людського ресурсу для поповнення особовим складом з’єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

«Із цією метою формуються списки вакансій спеціальностей, суміжних з військовими, для подальшої передачі до Краснодарської громадської організації “Центр розвитку регіону”. Поряд з цим, представниками ФСБ РФ активізовано роботу на території Росії щодо виявлення серед потенційних репатріантів осіб, які свого часу отримали фахову підготовку за “дефіцитними” військо-обліковими спеціальностями», - додали в ГУР.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що уряд РФ виділив Росрезерву 10 млрд рублів (більше 172 млн доларів за курсом НБУ) на закупівлю металургійної сировини для терористичних угрупувань "ДНР" і "ЛНР".

схожі новини