Новини 2017-08-06 12:33

Війська Сирії відвоювали останнє підконтрольне ІДІЛ місто в провінції Хомс

Сирійський уряд поки офіційно не підтвердив взяття ас-Сухни.

Війська Сирії взяли під свій контроль останнє місто в провінції Хомс, яке перебувало під контролем джихадистів з терористичного угруповання "Ісламська держава".

Мова йде про невелике місто ас-Сухна, яке знаходиться приблизно за 70 кілометрів на північний схід від Пальміри.

Представники Сирійської наглядової ради з прав людини зазначили, що цьому передували бомбардування російської авіації. Також у наглядовій раді зауважили, що спираються на дані мережі активістів, які іноді складно перевірити.

Варто додати, що з боку сирійського уряду офіційного підтвердження про взяття ас-Сухни не надходило. Державне інформагентство Sana повідомило, що урядові війська оточили місто з трьох сторін.

Взяття ас-Сухни вважається важливим етапом на шляху до відвоювання Дайр-ез-Заура - багатої нафтою провінції, яка поки що в основному контролюється бойовиками "ІД". При цьому одна частина столиці провінції, яка також називається Дайр-ез-Заур, вже знаходиться під управлінням урядових військ.

Як повідомлялось, "Сирійські демократичні сили", підтримувані коаліцією на чолі США, взяли під свій контроль половину міста Ракка - головного оплоту "Ісламської держави" в Сирії.