Новини 2017-08-10 16:42

Інфраструктурні об'єкти в Україні "заміновує" житель РФ під керівництвом ФСБ - InformNapalm

Алєксандр Аксіненко не приховує свою діяльність і навіть розповідає про "теракти" публічно.

Телефонним терористом, який "заміновує" інфраструктурні об'єкти в Україні , виявився громадянин РФ з Новосибірська. Про це йдеться у матеріалі волонтерів міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm.

"Один з найактивніших телефонних терористів – мешканець Новосибірська, громадянин Російської Федерації та Ізраїлю Алєксандр Аксіненко. Він не приховує свою діяльність і навіть розповідає про теракти публічно", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що телефонний терорист впевнений у своїй безкарності, оскільки після обшуків в його помешканні у 2014 році за запитом СБУ за статтею 205 КК РФ він отримав від співробітників ФСБ Росії лише усні заохочення з рекомендацією "працювати в тому ж дусі".

За даними InformNapalm, ФСБ РФ взяло під протекцію діяльність телефонного мінера, який постійно погрожує підірвати об’єкти української інфраструктури. Керівництво Російської Федерації зацікавлене підтримувати терористичну діяльність проти України, тому не робить нічого, щоб зупинити таку протиправну діяльність.

Окрім того, телефонний терорист писав анонімні листи й до українських силовий структур, зокрему у СБУ.

"У листах він заявляв, що особисто керував підривами автомобілів і замахами на українських силовиків: заступника начальника відділу контррозвідки управління СБУ Донецької області полковника Олександра Хараберюша (загинув 31 березня 2017), співробітника СБУ полковника Юрія Возного (загинув 27 червня 2017) і співробітника ГУР МО України полковника Максима Шаповала (загинув 27 червня 2017). У листах він навіть погрожує сім’ї екс-голови СБУ Валентина Наливайченка, якого досі вважає “найголовнішим”., - пишуть волонтери.

Зазначається, що за період з 2014 по 2017 рік отримано було понад 135 дзвінків про замінування Київського метрополітену.

Тільки за 2016 рік у Києві, не рахуючи інших міст, зафіксовано понад 300 анонімних повідомлень про замінування об’єктів стратегічного і громадського значення.

Раніше волонтери міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm ідентифікували високопоставленого працівника ГРУ РФ з позивним "Алєкс", який брав активну участь в анексії Криму, а також у війні на Донбасі. 

схожі новини