Новини 2017-08-16 13:20

ТОП-10 відомих росіян, які потрапили до "чорного списку" Миротворця" за незаконні поїздки у Крим

Серед тих, хто потрапив до "Чистилища" організації від початку 2017 року, є Єлізавєта Пєскова, Сєргєй Шнуров, Лєонід Якубовіч, Алєксандр Масляков та Ілья Рєзнік.

Від початку російської агресії до списку неурядової організації Центр "Миротворець" потрапили більше тисячі як іноземних так і українських громадян, у діях яких містилися ознаки втручання у внутрішні справи України та вчинення протиправних проявів, пов’язаних з посяганнями на її територіальну цілісність і недоторканість. 

Тиждень зібрав "чорний список" відомих росіян, які від початку 2017 року потрапили до так званого "Чистилища" організації, але яким поки не заборонили в'їжджати на територію України.

Єлізавєта Пескова. 19-річна донька речника президента РФ Дмітрія Пєскова Єлізавєта приїхала в окупований Крим нібито наводити лад у суднобудівній галузі.

Через це, український центр "Миротворець" вніс ії у розділ "Чистилище" за порушення державного кордону України.

Сєргєй Шнуров. Лідер російської групи Ленінград потрапив в базу даних українського сайту "Миротворець" за візити до окупованого Росією Криму.

За даними сайту, артист разом зі своїм колективом відвідував окупований РФ Севастополь в 2016 році. Група виступила на фестивалі Золота балка.

Сєрєй Лукьянєнко. Російський письменник-фантаст, більше відомий як автор роману "Нічний дозор", потрапив у базу даних сайту "Миротворець у зв'язку з незаконним перетинанням державного кордону України після його візиту в анексований Росією Крим.

"Українофоб. Провокатор, пропагандист так званої "Новоросії". Публічне виправдання анексії Криму Росією. Відвідування окупованої території АР Крим на початку травня 2017 року з порушенням українського законодавства", - йдеться в повідомленні.

Фьодор Конюхов. Всесвітньо відомий мандрівник потрапив у список "Миротворця" за незаконний перетин кордону.

Стверджується, що 17 березня 2017 року Конюхов презентував у Сімферополі книгу для дітей та підлітків "Кримська війна. Оборона Севастополя", приурочену до третьої річниці анексії Криму, яку Конюхов називає "возз'єднанням півострова з Росією".

Під час презентації автор повідомив, що в Сімферополі живуть його племінники і що він "любить цю землю".

Конюхов - один з найвідоміших мандрівників, фахівець з екстремального спорту і виживання в диких умовах. Він перший росіянин, який виконав програму "Великий шолом" (побував на Північному полюсі, Південному полюсі, мисі Горн і Евересті); першим в СНД закінчив програму "Сім вершин", побувавши на вершинах всіх частин світу (в тому числі в Азії — на Евересті, в Європі — на Ельбрусі); самотужки перетнув Атлантичний океан на гребному човні зі світовим рекордом; здійснив перше в історії Росії одиночне навколосвітнє плавання на яхті без зупинок і навколосвітню подорож на повітряній кулі.

Анатолій Вассєрман. Відомий політолог, публіцист і телеведучий внесений до «чистилища» сайту «Миротворець».

«Миротворець» аргументував занесення Вассермана до свого списку так: «Публічне виправдання незаконної анексії Криму і російської агресії проти України. Виступає за поглинання України Росією, заперечує існування українського народу».

Крім того, ще у 2015 році Слідчий комітет Служби безпеки України зареєстрував кримінальне провадження за ч. 2 ст.110 Кримінального Кодексу України стосовно Вассермана за фактом розповсюдження матеріалів, які містять заклики до зміни меж території України або державного кордону України із порушенням порядку, встановленого Конституцією України, в сукупності з розпалюванням національної ворожнечі.  

Лєонід Якубовіч. Російський актор і телеведучий програми "Поле чудес" потрапив у базу даних "Миротворця" за порушення державного кордону України при поїздці в анексований Крим у 2014-2015 рр.

У 2015 році Якубовіч відвідував Крим, він був членом журі кінофестивалю в Ялті.

Також відомо, що 72-річний російський актор є членом партії "Єдина Росія" з 2004 року і був довіреною особою нинішнього президента РФ Владіміра Путіна перед президентськими виборами в 2012 році

Алєксандр Масляков. Телеведучий і організатор КВН поповнив базу злочинців центру "Миротворець" через заперечення російської агресії, а також за легалізацію анексії Криму і "ДНР".

Масляков був організатором "Кримської ліги КВН", заснованою під патронатом окупаційної влади, через офіційне членство команд в МС "КВН", а також дозвіл участі команди з Криму у фестивалі гумору "КіВіН-2016", і в морській лізі 2017 (Санкт-Петербург).

Ще однією причиною внесення імені Маслякова в список "Миротворця" названа лояльність до політизованих антиукраїнських жартів в КВН.

Ілья Рєзнік. Внесений у базу даних "Миротворця" за свідоме порушення державного кордону України, участь у пропагандистських заходах в Криму і заперечення російської агресії,.

У липні 2017 року Резник відвідав з концертами Ялту, про що свідчать фото і відеоматеріали в соцмережах.

Крім того, у своїх інтерв'ю він не раз заявляв, що Крим – російський.

Зазначимо, що Ілля Рєзнік також є народним артистом України. Відповідне звання було присвоєно артистові в 2013 році.

Сєргєй Сєлин. У "чорний список "Миротворця" внесені дані про російського актора, зірку серіалу про російських "ментів".
 
"А допоміг нам його туди помістити зрадник Батьківщини і поплічник російських окупантів із Судака якийсь Таліпов Олександр Валерійович. Тестували мордоскоп на його фото з профілю у ФБ і виявили це фото з Дукалісом", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається на сайті проекту, виконавець ролі поліцейського Анатолія Дукаліса у російському серіалі "Вулиці розбитих ліхтарів" поміщений в розділ "Чистилище" за свідоме порушення державного кордону України та участь у пропагандистських заходах на території окупованого Росією Криму.

Іріна Муравйова. Радянська і російська актриса театру і кіно, яка зіграла роль Людмили у фільмі «Москва сльозам не вірить» поповнила базу «миротворця».

Акторка в складі Малого театру гастролювала в окупованому Росією Криму в 2016 році.

Муравйова занесена до розділу "Чистилище".

схожі новини