Новини 2017-08-18 07:35

Спроба нового теракту в Іспанії. У Камбрілсі поліція ліквідувала п'ятьох терористів із вибухівкою

За останніми даними, постраждали семеро людей включно з поліцейським.

В іспанському місті Камбрілс, розташованому за 130 км від Барселони, у ніч на 18 серпня сталася спроба наїзду на пішоходів, постраждали семеро людей, поліція визнала інцидент терактом.

Під час перестрілки правоохоронці вбили на місці чотирьох терористів, п'ятий помер згодом від ран. На терористах були жилети з вибухівкою, поліція заявила, що проведе контрольовані вибухи.

«Ймовірні терористи були в Audi A3 і поранили кількох людей перед тим, як до неї під'їхав поліцейський патруль і почалася перестрілка», - заявив представник поліції.

За повідомленнями ЗМІ, машина була спеціально спрямована в пішоходів на узбережжі Камбрілс - популярного серед туристів напряму.

Постраждали семеро людей, включно з одним поліцейським. Один з них перебуває критичному стані. Поліція «вивчає версію про те, що терористи, убиті в Камбрілсі, могли бути пов'язані з подіями в Барселоні».

Нагадаємо, за останніми даними, щонайменше 13 людей загинули, десятки людей були поранені в Барселоні 17 серпня, коли фургон на високій швидкості в’їхав у натовп у центрі міста. Іспанська влада заявила, що серед жертв є люди з щонайменше 18 країн, переважно Європи. Відповідальність за атаку, яку влада назвала терактом, взяло на себе угруповання «Ісламська держава».

Незабаром після нападу поліція заарештувала двох осіб – іспанця і марокканця, але водій фургона втік і все ще у розшуку.

Поліція вказала на зв’язок між нападом у Барселоні і вибухом у будинку в Альканарі раніше того дня, коли один чоловік загинув і ще один був поранений під час виготовлення вибухових речовин.

Минулого року бойовики використовували автомобілі, в’їжджаючи у натовпи в серії нападів по всій Європі, від чого загинули понад 100 людей у Ніцці, Берліні, Лондоні та Стокгольмі.

схожі новини