Новини 2017-08-20 16:53

Суд відпустив під особисте зобов'язання начальника волинської митниці, підозрюваного в хабарництві

Віктора Кривіцького затримали 17 серпня у Ковелі.

Луцький міськрайонний суд відпустив начальника Волинської митниці ДФС Віктора Кривіцького, якого звинувають у отриманні хабаря, під особисте зобов’язання. Так рішення суд виніс близько 3 години у ніч на 20 серпня. Про це у Facebook написав адвокат Віктора Кривіцького Артур Мартиросян.

Віктору Кривіцькому інкримінують отримання хабаря та зловживання службовим становищем. Адвокат Кривіцького стверджує, що звинувачення сфальсифковані.

«Ухвалою судді Луцького міськрайонного суду від 20 серпня 2017 року було відмовлено в задоволенні клопотання прокуратури про арешт Кривіцького В.Б. та обрано особисте зобов'язання. Низка інформаційних агентств розповсюдив інформацію про затримання Генеральною прокуратурою України начальника Волинської митниці ДФС та етапування його до Києва. Ця інформація не відповідає дійсності, оскільки Кривіцький В.Б. був затриманий 17 серпня 2017 року о 04 год. 48 хв. прокуратурою Волинської області та перебував м. Луцьку до цього моменту», – йдеться у повідомленні адвоката.

Начальника Волинської митниці ДФС Віктора Кривіцького затримали 17 серпня у Ковелі. Під час обшуку головного митника області вилучили 500 доларів, 500 євро та 8 тисяч гривень. Також правоохоронці провели обшук на робочому місці посадовця. Кривіцького затримали за ч.3 ст 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Одразу після затримання йому стало погано, і його відвезли в лікарню.

Віктор Кривіцький обіймає посаду начальника Волинської митниці ДФС з кінця 2016 року.

Також нагадаємо, в червні прокуратура Волинської області спільно з поліцією провела обшуки у суб'єктів підприємницької діяльності й виявила "чорну касу" митниці