Новини 2017-08-21 20:40

Теракт у Іспанії. Поліція Барселони підтвердила ліквідацію виконавця атаки

Раніше про ліквідацію головного підозрюваного в теракті повідомило видання El Pais із посиланням на джерела у правоохоронних органах.

Поліція Каталонії підтвердила ліквідацію виконавця теракту у Барселоні під час спецоперації в Субіртасі неподалік каталонської столиці.

"Ми підтверджуємо, що людина, убита в інциденті в Субіртасі - це Юнес Абуякуб, виконавець терористичної атаки в Барселоні", - ідеться у повідомленні поліції у Twitter.

Раніше про ліквідацію головного підозрюваного в теракті повідомило видання El Pais  із посиланням на джерела у правоохоронних органах.

Раніше повідомлялося, що іспанська влада встановила особу водія фургона, який в'їхав у натовп в Барселоні. Також повідомлялось, що кількість жертв двох терактів у Каталонії збільшилася до 15 осіб.

Нагадаємо, 17 серпня у туристичному центрі Барселони водій фургона наїхав на перехожих. За кермом знаходився 22-річний марокканець Юнес Абуякуб. Згодом у туристичному містечку Камбрілс терористи планували здійснити аналогічний теракт, але поліція їх ліквідувала.