Новини 09:51

Головний підозрюваний у нападі на перехожих у Фінляндії хотів приєднатись до ІД – ЗМІ

Він хвалився, що назвав представникам фінської влади неправдиве ім'я і вік.

Головний підозрюваний у нападі на перехожих у фінському місті Турку виходець з Марокко намагався дізнатися, як можна приєднатися до терористичного угруповання "Ісламська держава". Про це повідомляє сайт державної телерадіокомпанії Yle.

Мешканці центру з прийому біженців в Турку неодноразово повідомляли керівникам установи про його загрозливу поведінку. Він хвалився, що назвав представникам фінської влади неправдиве ім'я і вік. 

Джерела Yle припускають, що його насправді звуть Абдеррахман Мешках  і йому більше 20 років, а не 18, як він повідомляв раніше.

У центрі з прийому біженців, за словами очевидців, чоловік слухав радикальні проповіді через свій мобільний телефон. Одному з жителів центру він розповів, що вбив людину в Марокко. В основному Мешках проводив час з п'ятьма марокканцями. Серед них є люди, яких поліція підозрює в причетності до теракту в Турку.

Раніше повідомлялось, головний підозрюваний у терористичній атаці в фінському місті Турку визнав свою провину. На закритому засіданні суду він підтвердив, що був учасником нападу, проте не визнав, що мав терористичні мотиви. За даними адвокаті, зізнання зробив 18-річний марокканець Абдеррахман Мкхан. 

схожі новини