Новини 2017-08-23 16:33

Кубів доручив з’ясувати причини подорожчання скрапленого газу

У Мінекономрозвитку не виключають можливих порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

Міністерству енергетики та вугільної промисловості, а також Державній регуляторній службі, Державній фіскальній службі та Антимонопольному комітету України доручили вивчити причини подорожчання скрапленого газу. Відповідне доручення дав перший віце-прем'єр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, інформує прес-служба МЕРТ.

«Протягом останніх кількох тижнів в Україні подорожчав скраплений газ. Українські виробники скрапленого газу - Укргазвидобування, Укрнафта, Укртатнафта і приватні компанії - покривають не більше 20% потреб ринку. Решту Україна імпортує з Росії, Білорусі, Казахстану та інших країн. Обмеження з боку РФ призвели до зменшення імпорту скрапленого газу в Україну і, на жаль, його дефіциту. Це вплинуло на ціну. Таке пояснення дають експерти», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Кабмін вирішив не підвищувати ціни на газ для населення

Читайте також: Невикористані резерви. Як компенсувати зростання тарифів на газ

Також повідомляється, що Кубів доручив відповідним органам проаналізувати ситуацію на ринку скрапленого газу, в тому числі на предмет можливого порушення законодавства про захист економічної конкуренції, і невідкладно надати пропозиції щодо вирішення ситуації.

схожі новини