Новини 2017-08-29 14:36

Художні гімнасти здобули для Збірної України дві медалі на Універсіаді-2017

Скарбничка української команди поповнилася срібною і бронзовою медаллю.

У вівторок, 29 серпня, у Тайбеї (Китаї) на Універсіаді-2017 українка Катерина Луценко здобула "срібло" у вправах з булавами, а збірна у групових вправах здобула "бронзу" за виступ з трьома м’ячами/двома скакалками. 

Повідомляється, що в індивідуальній програмі українка Катерина Луценко здобула срібну медаль у вправах з булавами (16,525).

Золото і бронза – у росіянок Юлії Бравікової (17,9) та Катєріни Селєзньової (16,1).

Українська збірна в групових вправах у фінальних змаганнях з трьома м’ячами/двома скакалками здобула бронзову нагороду, отримавши 15,550. На першому місці – Росія (17,450), на другому – Тайвань (15,6).

Як повідомлялось, 27 серпня, спортсмени Олександр Горшковозов та Анастасія Недобіга здобули для збірної України десяту "золоту нагороду" у командних синхронних стрибках у воду.

Раніше, збірна України зі спортивної ходьби виграла три медалі: дві золоті та одну бронзову.

Також український гімнаст Олег Верняєв виборов золоту медаль у багатоборстві. Українська жіноча команда з фехтування на шпагах також здобула "золото". Українська легкоатлетка Ольга Ляхова завоювала золоту медаль. А перше "золото" Універсіади-2017" у запливі на 400 метрів вільним стилем виграв український плавець Михайло Романчук.

схожі новини