Новини 2017-08-30 17:07

Експертиза ДНК підтвердила, що автівкою Димінського під час ДТП керував не охоронець

Тим часом сам Димінський уже двічі не з'явився в поліцію для проведення слідчих дій у справі про смертельну ДТП.

Експертиза ДНК підтвердила, що охоронець бізнесмена Петра Димінського, який взяв на себе відповідальність за смертельну ДТП, насправді не перебував за кермом автомобіля. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"На сьогоднішній день мені відомі факти про те, що експертиза ДНК підтвердила, що в машині сліди ДНК однієї людини, і це не та людина, яка заявила, що вона була за кермом", - зазначив Аваков.

Він додав, що всі інші слідчі дії будуть проведені у відповідності до закону.

Читайте також: Камери зафіксували бізнесмена Димінського за кермом Mercedes перед смертельною аварією у Львові

Нагадаємо, 18 серпня, автомобіль відомого львівського бізнесмена Петра Димінського, власника ФК "Карпати" і телеканалу ZIK, став учасником ДТП, у якій загинула молода жінка. Як повідомили очевидці ДТП, Петро Димінський був на місці аварії, він виглядав схвильованим і розгубленим, закрився у позашляховику охорони, натомість охоронець бізнесмена стверджував, що саме він був за кермом Mercedes S 65.

Галицький районний суд 19 серпня заарештував Андрія Борща – охоронця Димінського, гендиректору охоронної фірми «Ірбіс», якій формально належить резиденція Петра Димінського на Яворівському полігоні. 

22 серпня слідчі отримали докази того, що за кермом автомобіля Mercedes, який потрапив у ДТП, точно був не охоронець Димінського. Того ж дня, Петро Димінський, який мав статус свідка, вилетів на приватному літаку зі Львова в Женеву.

схожі новини