Новини 12:25

Саакашвілі заявив про затримання свого брата у Києві

За словами екс-голови Одеської ОДА, Давида Саакашвілі вивезли в невідомому напрямку.

У суботу, 2 вересня, у Києві затримали брата екс-президента Грузії, колишнього голови Одеської обласної державної адміністрації Михайла Саакашвілі Давида. Про це Михайло Саакашвілі повідомив у Facebook.

"Сьогодні на світанку 8 представників МВС Авакова затримали мого брата Давида Саакашвілі, коли він виходив з дому в Києві й вивезли в невідомому напрямку. , - написав Саакашвілі.

Саакашвілі стверджує, що його брат юрист і мав посвідку про проживання в Україні.

"Одночасно вчора на прикордонні пункти всього Західного кордону надіслали мобільні групи з Києва, тому що не довіряють місцевим прикордонникам. Завдання мобільних груп, в які в тому числі входять представники колишнього Беркута, не дати мені пройти та забрати паспорт. Ну що ж, зустрінемося на кордоні", - додав політик.

Водночас, радник міністра внутрішніх справ Ілля Кива в ефірі каналу "112 Україна" заявив, що брата Саакашвілі Давида затримали за порушення режиму перебування в Україні.

"Міграційна служба й поліція затримали його й готують до депортації", - сказав Кива.

Він додав, що Давид Саакашвілі є громадянином Грузії.

Наадаємо, 26 липня Михайла Саакашвілі позбавили українського громадянства. 27 липня в адміністрації президента України підтвердили цю інформацію і зазначили, що припинення громадянства екс-голови Одеської ОДА обумовлено поданою ним недостовірною інформацією під час оформлення громадянства.

 

схожі новини