Новини 2011-04-02 17:11

На Львівщині голова райдержадміністрації вимагав $120 тисяч за виділення землі

У Львівській області під час одержання хабара затримано голову Турківської районної державної адміністрації. Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю Головного управління МВС України у Львівській області.

За його словами, голова РДА вимагав хабар у розмірі 120 тисяч доларів за вирішення «земельного питання». Посадовця було затримано вчора, 1 квітня, «на гарячому».

Крім того, за даними Харчука, разом із головою Турківської РДА було затримано ще ряд посадовців цієї райдержадміністрації.

Зловмисники вже встигли отримати першу частину хабара – 33 тисячі доларів. 15 тисяч «зелених» керівник райдержадміністрації взяв собі. Те, що залишилось, – розділив між іншими учасниками змови.

Частину хабара – 17 тисяч доларів – правоохоронці виявили на робочому місці одного зі спільників, начальника відділу «Центру державного земельного кадастру».

У помешканні голови райдержадміністрації при проведенні обшуку знайшли 15 тисяч доларів хабара. Окрім цього, оперативники виявили тут ще чималу суму – близько 270 тисяч гривень та 6 тисяч доларів.

Проти не чистих на руку чиновників вже порушено кримінальну справу. Наразі правоохоронці проводять оперативно-слідчі заходи по встановленню інших фактів вимагання та отримання хабарів учасниками цієї злочинної групи.

А київські правоохоронці за останні два місяці виявили 38 злочинівекономічної спрямованості у сфері земельних відносин. Сума збитків по порушених кримінальних справах складає понад 13 млн грн. 

схожі новини