Новини 2017-09-07 12:04

Розгляд справи про заборону "Партії Регіонів" призначили на 6 грудня

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом громадської організації до Міністерства юстиції України.

Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження у справі щодо заборони діяльності на території України "Партії регіонів" та призначив судове засідання на 6 грудня. Про це 6 вересня повідомила прес-служба суду.

"Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом громадської організації до Міністерства юстиції України. Позивач просить суд визнати протиправним бездіяльність Мін’юсту, яке виявилося в листі «Про відмову від звернення Міністерства юстиції України в Окружний адміністративний суд міста Києва про заборону діяльності політичної партії «Партія регіонів»", - йдеться в повідомленні.

Так, позивач просить суд зобов’язати Мін’юст звернутися до суду про заборону діяльності на території України "Партії регіонів" і скасувати державну реєстрацію.

Нагадаємо, що 16 грудня 2015 року Окружний адміністративний суд Києва заборонив діяльність Компартії України за позовом Міністерства юстиції. Міжнародна правозахисна організація Amnesty International розцінила заборону Комуністичної партії України як порушення свободи самовираження і вважає, що таке рішення суду має бути скасовано.

схожі новини