Новини 2017-09-08 07:27

Держдеп США повідомив про відновлення видачі віз росіянам

Представниця Держдепартаменту Хізер Науерт зазначила, що починаючи з вересня відновилася процедура видачі американських віз громадянам РФ.

Представниця Держдепартаменту США Хізер Науерт заявила, що починаючи з вересня відновилася процедура видачі американських віз громадянам РФ. Про це 7 вересня повідомив офіційний сайт Держдепартаменту США.

"Візовий процес відновлено... У нас до цих пір немає достатньо консульських співробітників і звичайних працівників у посольстві для цієї справи, тому ми не можемо обробляти візові заявки настільки ж швидко", - заявила Науерт.

Нагадаємо, США з 23 серпня 2017 року вирішили призупинити видачу імміграційних віз росіянам на території всієї Росії. Зазначалось, що з 1 вересня видача віз буде відновлено, але лише в посольстві у Москві. Видача віз в консульствах США в інших містах РФ призупиняється на невизначений термін.

Раніше Росія звернулася до США з пропозицією до 1 вересня скоротити свій дипломатичний персонал до 455 осіб. Згодом президент Росії Владімір Путін заявив, що РФ повинні залишити 755 працівників американських дипломатичних представництв.

схожі новини