Новини 2011-04-04 09:42

«Регіонал» вважає, що Тимошенко потрібно арештувати за «процесуальну диверсію»

Юлію Тимошенко можуть затримати, оскільки для цього є всі формальні і юридично-процесуальні підстави, - заявив у коментаріУНН член парламентського Комітету з питань правосуддя, представник фракції ПР Вадим Колесніченко.

Він пояснив, що в даному випадку Тимошенко перешкоджає здійсненню правосуддя, оскільки без поважних причин не ознайомлюється зі своєю кримінальною справою.

«Таким чином вона затягує термін розгляду і не дає можливість передати справу до суду. Відтак, це дестабілізує ситуацію загалом і перешкоджає здійсненню правосуддя. Вона розуміє, що нічим не зможе відповісти судді і хоче довести ситуацію до абсурду. Це називається процесуальна диверсія», - наголосив Колесніченко.

Він зазначив, що Тимошенко провокує ситуацію з прокуратурою для того, щоб викликати в неї неадекватні дії. Депутат вважає, що прокуратура діятиме в рамках закону, враховуючи політичну ситуацію в Україні.

Як повідомлялось, слідчий в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України 31 березня 2011 року направив листа Юлії Тимошенко з черговим роз’ясненням, що обвинувачена не повинна безпідставного затягувати процес ознайомлення з матеріалами кримінальної справи.

Як повідомлялося, Тимошенко звинувачують у нецільовому використанні коштів, виділених у рамках Кіотського протоколу, а також у перевищенні влади та службових повноважень під час закупівлі під гарантії уряду та ввезення на територію України спеціалізованих медичних автомобілів OpelCombo.

схожі новини