Новини 2017-09-11 10:57

Гройсман пояснив, чому в Україні зросли ціни на продукти

Прем'єр-міністр зазначив, що однією з причин є коливання зовнішніх ринків.

Ціни на імпортні товари і сезонні коливання цін є основними факторами здорожчання продуктів харчування в Україні. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Мене теж непокоїть зростання цін, особливо щодо продуктів харчування. Це все викликано не зростанням соціальних стандартів, а викликано, в тому числі коливанням зовнішніх ринків. Якщо ми подивимося зростання цін за кордоном, то ми розуміємо, що тут є проблеми, де вже імпорт тисне на українські ціни ", - сказав Гройсман.

Він зазначив, що завданням уряду є створення умов, коли зростання доходів громадян буде випереджати зростання цін, а також в деяких випадках - зупинити зростання цін.

"Ми пробуємо ряд заходів, які дозволять нам, по-перше, зупинити зростання (цін - ред.) за деякими категоріям (товарів - ред.). Також ми маємо і сезонні коливання, це очевидний факт, що, наприклад, восени одна група товарів дорожчає ", - сказав прем'єр.

Нагадаємо, 8 вересня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що у найближчі тижні в Україні очікується зниження цін на м'ясну продукцію