Новини 17:44

Правоохоронці розповіли, скільки справ розслідували цьогоріч щодо "посадовців Л-ДНР"

Представникам терористичних організацій заочно повідомлено про підозру у вчиненні злочинів та оголошено у розшук.

Служба безпеки України протягом 2017 року завершила досудове розслідування щодо 132 двох "силовиків та посадовців" незаконних терористичних організацій "ЛНР" та "ДНР". Про це повідомили  прес-службі відомства у вівторок, 12 вересня.

Зокрема, на Донеччині слідчими СБУ скеровано до суду обвинувальний матеріал стосовно ватажка терористичного угруповання «Спарта» на прізвисько «Жога».

"Колишній торгівець рибою почав керувати бандформуванням після ліквідації попереднього «командира» Мотороли. Завершено досудове розслідування й щодо «міністра мнс», «міністра доходів та зборів», «міністра юстиції», «міністра закордонних справ», «міністра та заступника міністра транспорту», «міністра спорту», «міністра культури», «голови центрального республіканського банку» та ще низки посадовців так званої «ДНР»", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що у  Луганській області у серпні правоохоронці направили до суду обвинувальні матеріали стосовно чергового сепаратистського функціонера – «начальника управління інфраструктури та дорожнього господарства міністерства інфраструктури та транспорту» так званої «ЛНР». Незадовго до цього було завершено досудове розслідування та спрямовано до судових інстанцій обвинувальні акти стосовно «в.о. міністра» та «заступника міністра» фейкового «міністерства інфраструктури та транспорту». 

Зазначається, що «посадовцям «ДНР/ЛНР» інкримінується вчинення злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 та ч. 2 ст. 258-5 Кримінального кодексу України. 

"Правопорушникам заочно повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, їх оголошено в розшук. До них буде застосовано процедуру заочного засудження. Тривають заходи щодо документування антидержавної діяльності інших учасників незаконних псевдореспублік", - додали в СБУ.

Нагадаємо, контррозвідка України повідомила про викриття  російського військового, який воює на боці терористів на сході України.

схожі новини