Новини 2017-09-18 13:28

Netflix почав зйомки фільму про українські в’язниці

За словами Чернишова, головний герой стрічки пройде шлях ув'язненого від моменту потрапляння в колонію до моменту звільнення.

Американська компанія Netflix знімає документальне кіно про пенітенціарну службу України. Про це в понеділок. 18 вересня, на своїй сторінці в Facebook написав заступник міністра юстиції Денис Чернишов.

Він зазначив, що американська компанія знімає документальний фільм про стан пенітенціарною системи та про випробування з якими стикаються працівники та в’язні.

"Зйомки документального фільму компанії Netflix про пенітенціарну систему України. Протягом тижня знімальна група американської кінокомпанії працюватиме над тим, аби показати всьому світові, в якому стані сьогодні перебуває система, з якими випробуваннями щоденно зустрічаються ті люди, які в ній утримуються, та ті, хто в ній працює. ", - йдеться в повідомленні.

За словами Чернишова, головний герой стрічки пройде шлях ув'язненого від моменту потрапляння в колонію до моменту звільнення.

Раніше повідомлялося, що влітку 2018 року українська компанія Kinorob та французька Dadafilms розпочнуть зйомки історичної драми "Анна Київська - королева Франції" (Anna de Kiev), які проходитимуть на території обох країн.

схожі новини