Новини 22:47

На Житомирщині зловили банду з 500 кг вибухівки

Співробітники управління Служби безпеки України в Житомирській області 30 березня порушили кримінальну справу проти чотирьох осіб за фактом незаконного придбання, зберігання та збуту вибухових речовин у Житомирській області. Про це Тижню повідомили у прес-служби СБУ.

До групи входили двоємешканців Києва і двоємешканців Коростишева Житомирської області.

Постачав вибухівку один з киян - менеджер підприємства, який продає товари для полювання й рибальства.
У свою чергу затримані жителі Коростишева підшукували клієнтів серед підприємців, які використовували вибухівку для проведення незаконних підривних робіт на нелегальних кар'єрах.

30 березня під час огляду приватного будинку одного зі зловмисників у підсобному приміщенні будівлі було вилучено 10 ящиків з 500 кг димного пороху.

Порушено справу за ознаками злочинів, передбачених частиною 2 статті 28 (здійснення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) і частиною 1 статті 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу.

Нагадаємо, у січні співробітники міліції вилучили у 25-річного безробітного в Антрацитівському районі Луганської області 8 кг вибухівки.

схожі новини