Новини 2017-09-20 14:17

Суд відпустив під заставу затриманого на хабарі очільника держкомпанії «Хліб України»

Суддя відхилив клопотання прокурора про взяття Скородинського під варту та призначив 128 тисяч гривень застави.

Печерський суд Києва відпустив під заставу голову правління державної акціонерної компанії "Хліб України" Мирона Скородинського. Відповідне рішення суд прийняв 14 вересня.

Так, суддя відхилив клопотання прокурора про взяття під варту та призначив Скородинському заставу в сумі 80 прожиткових мінімумів, що становить 128 тисяч гривень. Затриманого відпустили з зали суду.

Зазначається, що його зобов’язали до 11 листопада сплатити заставу та здати документи, що дають право виїзду за кордон. Крім цього, йому заборонено відлучатися з населеного пункту, де він проживає, без дозволу суду, прокурора або слідчого; доручено повідомляти їх про зміну місця роботи та/або проживання

Раніше, 12 вересня голову "Хліб України" затримали під час одержання хабара в сумі 7 тис. доларів від заступника директора приватного сільськогосподарського підприємства «Йосипівське». 

Нагадаємо, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура 25 листопада 2016 року внесла до ЄРДР відомості за фактом розтрати майна в особливо великих розмірах, вчиненої керівником ДАК "Хліб України" Мироном Скородинським в період з липня 2016 року за ознаками правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191 Кримінального кодексу.