Новини 2011-04-05 11:33

У Януковича оголосили про старт другого етапу адмінреформи

Глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін прогнозує, що другий етап адміністративної реформи пройде у квітні-вересні. Про це він сказав на брифінгу.

Зі слів Льовочкіна, найближчим часом будуть проходити скорочення структур обласних державних адміністрацій для оптимізації їх роботи.

"Таке скорочення відбудеться, як це прийнято зараз називати, у рамках другого етапу адміністративної реформи, і вона запланована Президентом на 2 й 3 квартал 2011 року", - сказав Льовочкін.

Глава Адміністрації зазначив, зокрема, що у рамках адмінреформи буде обмежена кількість заступників голів обласних державних адміністрацій, і кожен голова зможе мати не більше як 1 першого заступника й 2 заступників.

Він підкреслив, що це дасть змогу значно заощадити бюджетні кошти.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович підписав укази про скорочення апарату Адміністрації Президента та Ради національної безпеки та оборони. Всього буде звільнено 136 осіб.  

9 грудня 2010 року Янукович змінив склад уряду й реорганізував 14 міністерств в 10 міністерств і 15 відомств.

Планувалось, що реорганізація центральних органів влади - це лише перший етап адміністративної реформи, після якого заплановано і другий етап, у ході якого будуть реформуватися місцеві органи влади.