Новини 12:36

Фірма родини Єфремова отримала чергових чверть мільярда

Державне підприємство «Луганськвугілля» за результатами тендеру 29 березня уклала низку угод з ТОВ «Iндекспром» на суму 248,14 млн гривень. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Фірма «Iндекспром», яка належить родині голови парламентської фракції Партії регіонів Олександра Єфремова, постачатиме держкомпанії устаткування для добувної промисловості та електричну апаратуру.

З врахуванням цієї закупівлі у 2011 році дві фірми родини Єфремова «Індекспром» та «ДС-8» виграли тендери на суму 751,02 млн грн. В 2005-2010 роках ці фірми отримали державні контракти на суму 1,02 млрд грн.

Єфремов раніше очолював Луганську облдержадміністрацію. Він вважає, що крадіжки бюджетних коштів допустимі у розмірі 10%.

«Коли я очолив адміністрацію Луганської області, зібрав колег і сказав: «Якщо будете красти 10%, а 90% буде працювати на державу, я вас зрозумію. Держави, в яких рівень корупції 10%, – найбільш розвинені в світі», – розповідав Єфремов, коментуючи прийняття антикорупційних законів.

Нагадаємо, у березні Єфремов заявив, що ознакою відновлення економіки країни Партія регіонів розцінює той факт, що 16 депутатів-регіоналів потрапили в Топ-200 найбагатших українців

Зазначимо, що Єфремов ніколи не публікував свою декларацію про доходи. У квітні 2010 року він повідомив, що здав свою декларацію до секретаріату Верховної Ради, де «з нею може ознайомитись кожен охочий». Проте вона так і не була оприлюднена, оскільки чинне законодавство не вимагає цього від народних депутатів.