Новини 2011-04-05 23:46

На Херсонщині затримали підприємця-«слухача»

На Херсонщині Служба безпеки України затримали місцевого підприємця, який налагодив канал постачання і збуту спеціальних засобів для прослуговування та прихованої відеозйомки. Про це повідомила прес-служба СБУ.

За повідомленням прес-служби, технічні засоби він замовляв переважно із Китаю через служби міжнародної кур’єрської доставки. Отримані пристрої для прихованого прослуховування і негласної відеозйомки, зловмисник реалізовував через сайт електронного аукціону в мережі Інтернет.

Тільки впродовж трьох місяців чоловік продав понад 100 пристроїв фізичним та юридичним особам.

Співробітники СБУ затримали зловмисника «на гарячому» під час реалізації спецзасобу. В нього вилучено 18 одиниць спецтехніки: GSM-закладки, брелоки з вмонтованими відеокамерами для приховуваного відеоспостереження, тощо.

Слідчий відділ СБУ в Херсонській області порушив кримінальну справу за ст.359 (незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації) Кримінального кодексу України.

Як повідомлялося раніше, у Києві СБУ викрила місцевого жителя, який використовуючи спеціальні технічні засоби для прослуховування громадян на замовлення.

схожі новини