Новини 2017-09-28 11:40

В одній із частин двоє п'яних офіцерів охороняли склад з боєприпасами для ракет "Точка-У" - Матіос

Наразі військовослужбовців затримано.

В одній із військових частин правоохоронці затримали двух офіцерів у нетверезому стані, які охороняли склад з боєприпасами для ракет "Точка-У". Про це заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос на брифінгу у четвер, 28 вересня.

"Хочу сказати одну річ, яка, напевно, викличе сенсацію. Учора в одній із частин на території України, на складах якої зберігаються ракетні вистріли для ракет, військовою прокуратурою і військовою службою правопорядку було виявлено на місці несення служби двох старших офіцерів, які перебували у стані повного алкогольного сп’яніння. Вони охороняли і забезпечували охорону складів, на яких зберігалися реактивні вистріли до ракет дальньої дії "Точки-У", - повідомив Матіос.

Однак головний військовий прокурор не вказав, у якій саме частині стався інцидент.

Нагадаємо, у Вінницькій області пізно ввечері 26 вересня сталася пожежа на військових складах з боєприпасами Міністерства оборони України у смт. Калинівка. Прокуратура кваліфікувала подію як диверсію. За даними Генштабу ЗСУ, під час пожежі та детонації снарядів на військових складах залишилися неушкодженими 70% території арсеналу.

схожі новини