Новини 2011-04-05 15:24

Справу проти шести учасників податкового майдану передали до суду

Прокуратура Києва скерувала до суду кримінальну справу за обвинуваченням шести осіб у пошкоджені плитки та металевого огородження на Майдані Незалежності у столиці і перекритті учасниками акції проїзних частин центральних вулиць.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

«Прокуратурою міста Києва 1 квітня скеровано до суду кримінальну справу, яка розслідувалася ГУ МВС України в м. Києві, за обвинуваченням шести осіб у пошкоджені плитки покриття та металевого огородження Майдану Незалежності у столиці і перекриття учасниками акції проїзних частин вулиць Хрещатик та Інститутська, що призвело до суттєвого порушення роботи транспорту (ч. 1 ст. 194 КК України)», - йдеться у повідомленні.

Дану кримінальну справу для розгляду по суті направлено до Шевченківського районного суду  Києва

Як відомо, проти учасників Податкового майдану, що відбувся у листопаді 2010 року, порушено кримінальну справу щодо навмисного ушкодження майна під час встановлення наметового містечка й порушення громадського порядку під час акцій протесту. Зокрема, Сергію Мельниченку загрожує 15 років ув’язнення.

Нагадаємо, протести проти прийняття Податкового кодексу почалися 22 листопада. На майдані Незалежності було розбито наметове містечко, комендантом якого був Мельниченко. Вранці 3 грудня містечко було демонтовано співробітниками комунальних служб.