Новини 16:14

ЄС активізували переговори про Brexit із лейбористами Великої Британії

Лідери Євросоюзу вирішили розпочати переговори із Лейбористською партією Джеремі Корбіна на тлі побоювань, що уряд Терези Мей розвалиться до березня 2019 року.

Лідери Євросоюзу активізували переговори про Brexit із Лейбористською партією Джеремі Корбіна через побоювання, що уряд прем'єра країни Терези Мей розвалиться до березня 2019 року. Про це повідомляє The Sun

"Брюссель звернувся до Корбіна із запевненнями, що лейбористи дотримуватимуться угод, уже ухвалених консерваторами, якщо вони (лейбористи - ред.) прийдуть до влади перед тим, як Англія вийде (з ЄС - ред.)", - йдеться у повідомленні.

Так, джерела повідомили Daily Telegraph, що, з часу проведення позачергових парламентських виборів у Британії, в ЄС відбулася "суттєва зміна тону".

Зазначається, що Корбін та експерт по Brexit сер Кейр Стармер провели переговори з переговірником по Brexit Мішелем Барньє та його заступником Франсом Тіммерманом. Відповідні переговори продовжать наступного тижня. 

Нагадаємо, 31 серпня глава делегації ЄС Мішель Барньє повідомив, що прориву в переговорах про вихід Великої Британії з Європейського Союзу не відбулося. Брюссель і Лондон знову не змогли досягти прогресу за результатами вже третього раунду переговорів з основних тем Brexit.

На початку жовтня Європарламент ухвалив критичну резолюцію щодо переговорів про Brexit. Так, резолюція визначає позицію Європарламенту для жовтневого саміту ЄС-27 у Брюсселі, коли лідери країн оцінять прогрес у переговорах щодо Brexit.