Новини 2017-10-07 21:57

СБУ впіймала на хабарництві керівництво митниці на Вінниччині

Наразі слідство відпрацьовує інформацію про причетність керівництва ДФС Вінницької області до "кришування" незаконного експорту горіхів.

Служби безпеки України викрила на хабарництві керівника та заступників Вінницької митниці, що отримували фінансові винагороди за оформлення товарів без повної сплати податків. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко в Facebook.

Читайте також: У СБУ розповіли подробиці затримання на хабарі високопосадовця Укрзалізниці

"Під час збору черговий винагороди для керівництва затриманий працівник митниці. За місцем проживання його брата виявлено 114 тисяч доларів у пакетах з назвами товариств, які проводили незаконні експортно-імпортні операції", - розповів Луценко.

Він додав, що слідство відпрацьовує інформацію про причетність керівництва ДФС Вінницької області до "кришування" незаконного експорту горіхів.

"Реакція керівництва ДФС України на спецоперацію - правильна: закон один для всіх. Рішення суду - звичне: замість 3 мільйонів гривень призначено 160 тисяч гривень застави", - додав генпрокурор.

Нагадаємо, раніше СБУ спільно з прокуратурою викрила на хабарі керівництво обласної дирекції Укрпошти Одеського гарнізону.

схожі новини