Новини 2011-04-06 07:54

Мірошниченко не бачить інтриг у кадрових перестановках на Банковій

Представник президента у Верховній Раді Юрій Мірошниченко вважає, кадрові зміни в Адміністрації президента оптимізацією цієї структури. Про це Мірошниченко заявив в ефірі ТВі, повідомляє прес-служба телеканалу.

«Це не інтрига. В межах реструктуризації ті функції, які виконували заступники, вони зберігаються. Єдине, змінюється статус посад…Ми не говоримо про віддалення тих людей, які визначали основні напрямки роботи АП. Вони будуть мати доступ до президента. Це не інтриги. Команда зберігається» - пояснив Мірошниченко.

Він також повідомив, що «ніякої психологічної проблеми, відчуття, що хтось віддаляється, виключається, немає».

Мірошниченко також зауважив, що інтеграція Марини Ставнійчук до команди президента не була одномоментною.

«Ця робота тривала з часу, коли Янукович став президентом…Готувалося це рішення тривалий час»- сказав народний депутат.

Як повідомлялось, 4 квітня президент Віктор Янукович підписав укази про скорочення апарату Адміністрації президента та Ради національної безпеки та оборони. Сумарно скорочено штат з 740 осіб до 604 осіб.

Під скорочення потрапили вісім заступників глави АП Сергія Льовочкіна, але без посад не залишилися. Їх знову призначено на нові посади. Зокрема, Олег Рафальський та Станіслав Скубашевський перепризначені на посади заступників глави адміністрації. Олену Лукаш, Ганну Герман, Андрія Гончарука, Юрія Ладного, Андрія Портнова і Марину Ставнійчук призначено радниками Януковича.

Тим, часом політичні інсайдери припускають, що скорочення на Банковій пов’язані не стільки з адмінреформою, скільки з бажанням прибрати певних осіб або принаймні зменшити їхній вплив на роботу установи. Інакше президент разом із скороченням заступників не збільшував би граничну чисельність її працівників на 90 штатних одиниць (з 424 до 514). Зокрема, озвучується версія, що Сергій Льовочкін перекроює структуру Адміністрації під свої потреби, щоб позбутись багатьох нав’язаних йому чиновників.