Новини 2017-10-09 10:51

У Києві відкрили Театр на Подолі

Перед цим театр отримав від Державної архітектурно-будівельної інспекції сертифікат про готовність до експлуатації.

У понеділок, 9 жовтня, у Києві на Андріївському узвозі відкрили оновлений Театр на Подолі. Про це в своєму Twitter написав президент України Петро Порошенко, який приїхав на відкриття театру.

«Вітаю усіх киян, усе театральне братерство України, шанувальників театрального мистецтва – з відкриттям нового приміщення Театру на Подолі», – написав він.

 

 

 

Нагадаємо, 29 листопада 2016 року, в Києві на Андріївському узвозі відкрили фасад нової будівлі театру, реконструкція якого викликала у жителів міста обурення. У КМДА пообіцяли, що будівлю театру перевірять за допомогою незалежної експертизи на предмет порушень містобудівного та пам’яткоохоронного законодавства. 28 грудня в Києві відбулося перше публічне обговорення ситуації навколо театру.

17 січня 2017 року Київська спілка архітекторів заявила про численні порушення при будівництві Театру на Подолі. Йшлося про порушення європейського та українського законодавства.

Також зазначимо, що генеральним проектувальником проекту реконструкції театру виступило архітектурне бюро "Дроздов та партнери". Меценатом проекту стала корпорація Roshen. За її даними, інвестиції в реконструкцію театру склали 165 млн грн.

26 вересня прес-служба корпорації Roshen повідомила, що проектна документація з реконструкції Театру на Подолі отримала позитивний висновок Української державної будівельної експертизи.

29 вересня Державна архітектурно-будівельна інспекція України прийняла будівлю театру в експлуатацію.