Новини 2011-04-06 09:37

Помічнику "регіонала" загрожує кримінальна справа за побиття ДАІшника

У зв’язку із побиттям інспектора ДАІ на Луганщині порушили кримінальну справу. Про це повідомив прес-секретар Луганської облпрокуратури Олександр Зайцев.

«За фактом побиття інспектора порушено кримінальну справу, зараз вона розслідується, встановлюються винні», - повідомив Зайцев.

Нагадаємо, Луганські інспектори у побитті їхнього колеги Олексія Косякова звинувачують охоронця народного депутата від Партії регіонів Володимира Ландіка.

Видання не виключає, що проти помічника «регіонала» теж можуть порушити справу. Якщо його провину доведуть, то він може сісти у в'язницю на 5 років.

Тим часом луганські інспектори повідомили, що Косяков досі лікується в лікарні.

Інцидент стався на початку березня в Луганську. За даними луганської облміліції, помічник депутата побив даішника після того, як той зупинив авто, в якому їхав Володимир Ландік. Сам депутат заперечує побиття і заявляє про міліцейське переслідування.

Інспектор Олексій Косяков отримав струс мозку та забій, був госпіталізований. Пізніше, за словами Ландіка, його помічник прийшов до своєї жертви до лікарні і вибачився.

За словами колег Косякова, помічник депутата пропонував інспектору «$250 тисяч, але той побоявся взяти гроші - хіба мало чого».

А 18 березня інспектор Косяков був нагороджений за чесність і принциповість у службі.

схожі новини