Новини 2017-10-10 13:56

В Україні вирішили побудувати новий автобан Львів–Будапешт

Дорога стане одним із основних транспортних коридорів для експорту українських товарів у Європу, а також забезпечить стале сполучення Закарпаття із іншими регіонами України.

Держагентство автодоріг України оголосило про будівництво автобану Львів – Будапешт, який стане одним з основних транспортних коридорів для експорту українських товарів у Європу, а також забезпечить стале сполучення Закарпаття із іншими регіонами України. Про це 10 жовтня повідомила прес-служба Держагентства автодоріг України.

"Державне агентство автомобільних доріг України має намір реалізувати проект нового автобану Львів – Будапешт через КПП «Дийда». У межах реалізації цього проекту «Укравтодор» спільно із Світовим банком почали підготовку попередньої стадії проекту будівництва (реконструкції) дороги Львів – Мукачево", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що нова траса поєднає Львів з угорським автобаном М-3 Будапешт – Н’їредьхаза і стане транзитним коридором через Україну з Білорусі та країн Балтії до країн Східної та Південної Європи. 

Також зауважується, що траса М-06 з Мукачева до Львова проходить через складний гірський рельєф, а проїзд по ній займає близько 3,5 годин. Планується, що новий автобан скоротить час в дорозі до 2 годин. У перспективі новий автобан Львів – Мукачево буде поєднуватися із словацьким автобаном R-2, а далі – із системою швидкісних доріг Словаччини, Чехії та Німеччини.

Наразі в "Укравтодорі" розробляють найоптимальнішу концепцію нового маршруту, пропозиції щодо реконструкції наявних ділянок дороги та будівництва нових, а також визначають вартість проекту. 

Нагадаємо, 13 серпня в Україні розпочали підготовку до запуску будівництва першої концесійної дороги Київ-Біла Церква.

схожі новини