Новини 17:59

У Кабміні повідомили, коли розпочнеться монетизація субсидій

На законне відшкодування зекономлених енергоносіїв у попередній опалювальний період мають право 2 млн сімей.

У Міністерстві соціальної політики України анонсували початок монетизації субсидій. Про це розповів директор департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко.

"Загальна сума призначених таких монетизованих виплат - 1,1 мільярда гривень. Ми плануємо забезпечити таку виплату в кінці жовтня поточного року", - заявив Музиченко.

За його словами, це дасть можливість додатково стимулювати населення до зменшення споживання енергоресурсів. Крім того, громадяни побачать, куди "зникає" їхня економія - вона трансформується в конкретні виплати.

Наголошується, що на законне відшкодування зекономлених енергоносіїв у попередній опалювальний період мають право 2 млн сімей. Так, понад 80% з них написали заяву про повернення коштів. Кошти будуть переводити на рахунки в банках або через пошту.

Як повідомлялося, Кабмін продовжив до 1 листопада термін подачі населенням заяв на виплату компенсації зекономленої частини субсидій з оплати житлово-комунальних послуг.

Дивіться також: По-новому. Які зміни відбулися у правилах нарахування субсидій - інфографіка

Нагадаємо, в середині липня парламент прийняв зміни до держбюджету України на 2017 рік. Так, видатки на субсидії було збільшено на 30%, або на 14,1 млрд грн, - до 61,174 млрд грн.

схожі новини