Новини 2011-04-06 23:04

На Сумщині автоперевізник здав майора, який «кришував» його бізнес

Працівники СБУ затримали старшого інспектора Охтирського міжрайонного реєстраційно-екзаменаційного відділу в Сумській області, якому місцевий автоперевізник щомісяця платив 6400 гривень хабара.

Як повідомив прес-секретар прокуратури Сумської області Олексій Дерев'янко, в середині осені минулого року підприємець із Охтирки познайомився зі старшим інспектором з обслуговування місцевого МРЕВ.

Майор, дізнавшись про те, що бізнесмен працює на кількох міських маршрутах, запропонував угоду: він буде «закривати очі» на деякі технічні недоліки автобусів, на порушення з боку водіїв, а за це кожен місяць отримуватиме 6400 грн. В іншому випадку пообіцяв влаштувати підприємцю «веселе» життя з нескінченними перевірками.

Три місяці перевізник платив справно, а в січні майора перевели до Сум. Маршрутники вирішили, що хабарі закінчилися. Втім, освоївшись на новому місці, майор повідомив бізнесменові, що їхній договір залишається в силі, він буде як і раніше «кришувати» маршрути, а підприємець повинен продовжувати платити. Перевізник звернувся в СБУ.

«Під час передачі грошей старшого інспектора затримали на місці злочину, факт передачі хабара задокументували», - розповів Дерев'янко.

Тепер майору загрожує від 5 до 10 років за вимагання та отримання хабара. Підозрюваний перебуває в СІЗО.

схожі новини