Новини 11:57

СБУ скасувала заборону на в'їзд в Україну двом іспанським журналістам

У спецслужбі наголосили, що за наявності загрози нацбезпеці, правоохоронці вживатимуть обмежувальні заходи, у тому числі й щодо працівників ЗМІ.

Служба безпеки Україна поновила дозволи на в'їзд іспанським журналістам Антоніу Памплієту та Мануелю Анхелю Састре, яких раніше видворила за антиукраїнські публікації. Про це в п’ятницю, 13 жовтня, повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська.

"Дослухаючись до численних звернень представників журналістського цеху, ми відкрили в’їзд в Україну іспанським журналістам Антоніу Памплієту та Мануелю Анхелю Састре", – написала вона.

Гітлянська наголосила, що за наявності законних підстав, загрози національній безпеці, спецслужба вживатиме обмежувальні заходи, у тому числі й щодо журналістів.

"Треба усвідомлювати, що проти України вже четвертий рік ведеться інформаційна війна, для цього залучаються величезні фінансові та людські ресурси. Легко спрогнозувати, що антиукраїнська кампанія Росії й надалі ставатиме усе більш агресивною, і ми будемо на це відповідно реагувати". – зазначила вона. 

Нагадаємо, 29 вересня Служба безпеки видворила з України та заборонила в’їзд двом іспанським журналістам Антоніо Памплієгу і Мануелю Анхеля Састре через їхню антиукраїнську діяльність.

 

схожі новини